TITGEMEYER Group/Dil

Şirket

Araç parçaları
ve bağlantı
teknolojisi uzmanı

>

Dökümanlar

Önemli olan her şey: Talimatlar,
broşürler, sertifikalar,
şirket dergisi

>

Grup

Merkez Ofis
Bağlı Şirket
Üretim Yerleri

>

İletişim

Hızlı erişim:
Telefon, adres
ve yol tarifi

>

Önde gelen markalarımız

GETO® City

TIFAS®

GETO Van®

RIV-TI®

GETO Plastivan®

TIBOLT®

GETO Megaport®

TIOS®

GETO® Sider

POLYSTIC®

BISON®

STARLOCK®

Titgemeyer Ürün Yelpazesi

Başarı ve Gelenek - Titgemeyer Şirketi

500'den fazla nitelikli işçi, araç parçaları ve sabitleme teknolojisi alanlarında, titizlikle kontrol edilen ürünleri, karoserileri ve sistem çözümlerini geliştirmekte, üretmekte ve dağıtmaktadır. Yüzyıldan önce kurulmuş olan şirketten, uluslararası bir üretim ve ticaret şirketi ortaya çıkmıştır. 20. yüzyılın başlarında müşteriler arasında demirciler ve araba yapımcıları bulunuyordu. Daha sonra 1920'li ve 1930'lu yıllarda TITGEMEYER araç ve karoseri üreticilerine satış yapmıştır. Müşteri portföyü, motorizasyon sürecinde sürekli genişleyen ürün yelpazesiyle birlikte değişmiştir. Ağır dingiller, bağlantılar, çelik ve alüminyum profiller, çamurluklar ve diğer araç parçaları ürün olarak sunulmaya başlanmıştır. 1950'li yıllara kadar şirketin odak noktası araç parçalarının üretimi ve ticareti olmuştur.

Takip eden yıllarda başarılı POP kör perçinlerinin piyasaya sunulması ikinci iş alanı olarak sabitleme teknolojisinin temelini oluşturmuştur.

TITGEMEYER, "Araç Parçaları" ve "Sabitleme Teknolojisi" iş alanlarının her ikisinde de, ilk günden beri çok çeşitli yenilikçi ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bugün şirket grubu Avrupa piyasasında kendi branşının önde gelen tedarikçilerinden biridir. Almanya'da ülke çapında yaygın bir satış ağı ile TITGEMEYER, İskandinavya, Büyük Britanya, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, İtalya'da, Polonya ve son olarak da Türkiye’de bağlı şirketleriyle ve diğer Avrupa ülkelerinde de işbirliği ortaklarıyla temsil edilmektedir.

Bu perçin başlangıçta sadece karoseri levhalarının o zamanlarda araç gövdesindeki olağan kasa konstrüksiyonlarına sabitlenmesi için düşünülmüştür. Ancak hızla diğer piyasalara da giriş yapılmıştır. Bugün modern sabitleme teknolojisi, örneğin otomobil veya uçak yapımındaki kompozit yapılarda veya açık deniz alanındaki, çok dayanıklı bağlantılarla gelecekteki talepleri başarıyla karşılayabilecek anahtar teknolojilerden biridir.

Yukarı