TITGEMEYER Group/Dil

Geleceğe odaklı ve uluslararası: TITGEMEYER Şirketler Grubu

TITGEMEYER Şirketler Grubu Ticari araç komponentleri ve bağlantı elemanları sektöründe uluslararası alanlarda faaliyet göstermektedir.

Açılıp kapanan menülerle ayrı ayrı şirketler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz!

TITGEMEYER Merkez Ofisi - Almanya'daki Ortağınız

110 yıldan uzun bir süredir TITGEMEYER adı sağlam uygulama uzmanlığı, kısa teslim süreleri ve kapsamlı komple ürün yelpazesi ile tanınmaktadır. Endüstrinin ve küçük işletmelerin güvenilir ortağı olarak uzmanlar, şirket merkezi olan Osnabrück'te, kişisel ihtiyaçlar için güvenli, kaliteli ve ekonomik olarak etkin çözümler geliştirmektedir. Bu şekilde piyasanın ihtiyaçlarıyla yakın koordinasyon içerisinde daima yeni ürünler ortaya çıkmaktadır. Müşteriye özel konseptlerin danışmanlığı, planlanması ve geliştirilmesi için uygulama danışmanları ve ürün uzmanları hizmetinizdedir.

Araç parçaları programında karoseri sistemleri, karoseri teknolojisi ürünleri ile karoseri bileşenleri, yandan tente sistemleri ve büyük bir ticari ürün yelpazesi bulunmaktadır. Sabitleme teknolojisi alanında kör perçinler, dişli elemanlar ve hızlı montaj sistemleri ile sızdırmazlık malzemeleri ve yapışkanlar ve yüksek performanslı iş aletlerinin dağıtımı yapılmaktadır. En modern lojistik imkanlar, siparişlerin tamamının Osnabrück Merkez Deposundan gönderilmek suretiyle en kısa sürede müşteriyle buluşmasını sağlamaktadır.

TITGEMEYER Viyana - Avusturya'daki Ortağınız

TITGEMEYER Avusturya 1972 yılından bu yana müşterileri nezdinde, endüstrinin ve küçük işletmelerin kabul görmüş olan ortağı olarak gelişmiştir. Buradan Avusturya'nın tüm bölgelerindeki müşterilere Titgemeyer Grubunun ürünleri ve hizmetleri sağlanmaktadır. Avusturya'daki bağlı şirketin ekibi, sabitleme teknolojisi ve iş aletleri ile araç parçaları iş alanlarındaki karmaşık danışmanlık hizmetleri ve doğru çözümün seçilmesi için hizmetinizdedir.

TITGEMEYER Czechia - Çekya, Slovakya ve Doğu Avrupa'daki partneriniz

TITGEMEYER CZ Ocak 2018'den beri RIVETEC'in şimdiye kadar olan faaliyetlerini birleştirmekte ve aynı zamanda Avrupa'daki tüm bağlı kuruluşları ile birlikte TITGEMEYER GROUP'un tüm hizmet yelpazesini sunmaktadır. TITGEMEYER CZ, Çek ve Slovak pazarlarına ve eski Sovyetler Birliği ülkelerine araç parçaları ve sabitleme teknolojisi alanlarındaki ürünlerle hizmet vermektedir: Araç parçaları programı, ticari araç endüstrisi için kit sistemleri, yük sabitleme ürünleri, gövde parçaları ve diğer birçok bileşeni içerir. Sabitleme teknolojisi alanında TITGEMEYER CZ, müşterilerine perçinleme teknolojisi için çok güçlü araçların yanında kör perçinler, diş taşıyıcıları, kilitli rondelalar ve hızlı montaj sistemleri de sunmaktadır. Endüstri ve ticaretin güvenilir bir ortağı olarak TITGEMEYER CZ çalışanları, müşterileri ile birlikte bölgesel pazar ortaklarının ihtiyaçlarına göre kişisel çözümler geliştirmektedir.

TITGEMEYER CZ spol. s r. o.
U Vodárny 1506
397 01 Pisek
Tel. +420 382206725
obchod@titgemeyer.com
www.titgemeyercz.cz

 

TITGEMEYER Polska – Polonya’daki Ortağınız

Titgemeyer Polska şirketinin merkezi Polonya’nın Sieradz  bölgesinde bulunan yaklaşık 700.000 nüfuslu Łódź şehrinde bulunmaktadır. Polonya satış bürosunun elemanları Polonya’daki müşteriler için bu merkezde görev yapmaktadırlar. Hem motorlu taşıt yapı parçaları alanındaki kapsamlı tam ürün yelpazesi, hem de bağlantı tekniğinde kullanılan yenilikçi aletler ve sabitleyiciler, Polonya’da çok talep görmektedir. Uzman kişiler branş bazında doğru çözüm stratejilerinin ve ürünlerin seçiminde yardımcı olmaktadır.

Titgemeyer Polska sp. z o.o.
Cypriana Bazylika 17
98-200 Sieradz, Polonya
Telefon: +48 43 828 20 15
sales-pl@titgemeyer.com
www.titgemeyer.pl

TITGEMEYER (UK) Limited Şirketi - Büyük Britanya'daki Ortağınız

İngiliz West-Midland'deki Tipton'da bulunan TITGEMEYER UK Ltd. Şirketi, 1995 yılından beri endüstriyel talepler için kaliteli sabitleme sistemlerinin dağıtımını yapmaktadır. TITGEMEYER UK Ltd. Şirketinin çalışanları, müşterilerine, ister küçük işletmelerin ihtiyacı için özel çözümler olsun, ister otomobil endüstrisi gibi kitlesel üretim için olsun, üretim ve uygun iş aletleri hakkında doğru sabitleme sistemleri için danışmanlık ve her alanda profesyonel bir destek sağlamaktadır.
1999 yılından beri Tipton'da kendi üretimi ile ve yüksek kalite standartlarına göre kör perçin ve hızlı montaj sistemleri geliştirilmekte ve yapılmaktadır. Şimdiye kadar TITGEMEYER ürünleri dünya çapında 30'dan fazla ülkede başarıyla kullanılmıştır. Gelişen piyasaya yönelik olarak şirketler grubunun tamamı için burada kendi üretim hattı geliştirilmiştir. TITGEMEYER UK Ltd. Şirketi 2007 yılından beri araç parçaları iş alanında da temsil edilmektedir ve Birleşik Krallık'ta tek tek parçalardan GETO City ve GETO Van karoseri sistemlerine kadar geniş bir ürün yelpazesinin dağıtımını yapmaktadır.

TITGEMEYER İskandinavya - İskandinavya'daki Ortağınız

TITGEMEYER İskandinavya 1980 yılından bu yana İskandinavya'da araç parçaları ve sabitleme teknolojisi alanında önde gelen şirketlerden biridir. Danimarka'daki deposu ve İsveç ve Danimarka'daki satış büroları ile çalışanlar, müşterilere hızla ulaşma yolunu ve sipariş edilen ürünlerin derhal teslimini garanti etmektedirler.

İskandinavya'daki bağlı şirketin satışları arasında, araç parçaları, sızdırmazlık malzemeleri ve yapışkanlar ile sabitleme teknolojisi ve bunlara uygun montaj el aletleri alanlarında büyük bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

TITGEMEYER Türkiye – Türkiye’deki Ortağınız

2016 yılından beri Titgemeyer Türkiye şirketinin elemanları İstanbul’un Ataşehir ilçesinden bütün ülkedeki endüstriyel ve ticari müşterilere hizmet vermektedir. Titgemeyer Group şirketinin ürünleri ve hizmetleri Türkiye’de de çok takdir edilmektedir ve talep görmektedir. Talepte bulunan branşlar modern sabitleme teknolojilerini tercih etmeyi uzun zamandan beri kendilerine amaç edinmişlerdir ve doğrudan yerinde verilen güvenilir danışmanlık hizmeti ve ürün seçimi konusunda verilen hizmet yardımıyla avantajlardan faydalanmaktadır. Motorlu taşıt yapı parçaları alanındaki ürünler de Titgemeyer Türkiye tarafından başarıyla pazarlanmaktadır.

Titgemeyer Türkiye Bağlantı
Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Barbaros Mah. Iş Merkezi No.1 Kat: 8 D.58
34746 Ataşehir, İstanbul - Türkiye
Telefon: +90  216 688 20 27
Telefaks: +90  216 688 20 28
info@titgemeyer.com.tr
www.titgemeyer.com.tr

Baker & Finnemore - Starlock Kilit Rondelaları için Büyük Britanya'daki Ortağınız

Baker & Finnemore Şirketi 1850 yılında İngiliz Birmingham Şehrinde kurulmuş ve başlangıçta, dolma kalem çelik yaylarının üretimiyle ilgilenmiştir. Bugün, 2012 yılından beri TITGEMEYER Şirketler Grubuna ait olan Şirket önde gelen kilit rondelası tedarikçileri arasında yer almaktadır ve kendi markası olan STARLOCK© ile yay çeliğinden çeşitli kilit rondelalarının ve buna uygun montaj aletlerinin dünya çapında dağıtımını yapmaktadır. STARLOCK© Kilit Rondelaları, parçaların sabitlenmesi için, metal veya plastik, oluksuz dingillerde, şaftlarda ve silindirik saplamalarda kullanılabilir. STARLOCK© Kilit Rondelaları ile hem parçaların düşmesini önlemeye yönelik klasik hareket sınırlamaları, hem de daha iddialı sabitleme uygulamaları mümkün olmuştur.. Kullanım imkanlarının çeşitliliğine yönelik olarak geniş bir kilit rondelâsı yelpazesi bulunmaktadır. Baker & Finnemore Şirketinin çalışanlarının yüksek esnekliği sayesinde farklı kişisel tasarımlar, özel geometrik şekiller ve plastik kapakları renklendirme seçenekleri ile firma veya marka logolarının basılması da mümkündür.

RIVETEC S.R.O. - Doğu Avrupa için Ortağınız

1994 yılında Çek Cumhuriyeti'nin Albrechtice Şehrinde kurulmuş olan RIVETEC Şirketi, 2000 yılından beri TITGEMEYER Grubunun bir parçasıdır ve günümüzde Pisek'te yer almaktadır. Sabitleme teknolojisi uzmanı olarak RIVETEC Çek Cumhuriyeti'ndeki şirket merkezinde, dünya çapında satış için profesyonel perçin teknolojisi aletleri geliştirmekte ve üretmektedir. Bu aletler arasında, manuel, pnömatik-hidrolik ve elektro-hidrolik tahrikle tüm perçin tiplerinin kullanımına yönelik el aletleri bulunmaktadır. Süreç emniyeti etkin üretim biçimlerinde anahtar rol oynamaktadır ve şu anda endüstri şirketlerinde gittikçe büyüyen bir rol oynamaktadır. Burada RIVETEC, tüm işlem adımlarını detaylı olarak protokollendiren ve yapılandıran olgunlaşmış bir süreç kontrol sistemi ile faaliyet göstermektedir. Kişisel olarak üretilmiş ve otomatik hale getirilmiş sistemler ve üretim hatları da RIVETEC Şirketinin faaliyet spektrumunda yer almaktadır. Kendini işinde uzmanlaşmaya adamış olan RIVETEC ekibi teknik destek, müşteri hizmetleri, eğitim ve teknik danışmanlık alanlarında hizmetinizdedir. Bunların yanında RIVETEC, sabitleme teknolojisi alanında, Şirketler Grubunun kapsamlı sabitleyici ürün yelpazesinin Doğu Avrupa piyasalarında dağıtımını da yapmaktadır.

TS Yükleme Emniyeti - Yükleme Emniyeti Sistemi için Almanya'daki Ortağınız

Walter Titgemeyer ve Walter Schmidt tarafından 1982 yılında orijinal olarak Wuppertal Şehrinde kurulmuş olan "Ulaştırma ve Emniyet Sistemleri İçin TS Şirketi", başlangıçtan itibaren, "Emniyet, Almanya'da üretilmiştir" sloganıyla kaliteye odaklanmıştır. Gittikçe artan insan ve yük emniyetine ilişkin yasal ve ekonomik düzenlemeler uygun bir yükleme emniyeti için ihtiyaca özel çözümler gerektirmektedir. TS bir dizi yenilikçi ürünle kapsamlı ve oldukça etkin bir ürün yelpazesi sunmaktadır. BISON markası ile ilk günden beri sektörde uzun zamandır standart haline gelen çok sayıda yükleme emniyeti ürünü geliştirilmiş ve üretilmiştir.

BISON markası yükleme emniyeti için piyasada bilinen bir markadır. Bugün TS, yükleme emniyeti uzmanı olarak ve belirgin şekilde büyüyen üretim kapasitesi ile önde gelen ticari araç emniyet sistemi ve bireysel çözüm tedarikçileri arasında yer almaktadır. TS, Titgemeyer Grubunun bünyesinde, Avrupa piyasasında ve uluslararası piyasada giderek büyüyen bir rol oynamaktadır. TS, üretim ve kalite birimleriyle ve akademisyenlerle yakın bağlantı kurarak çalışmaktadır. Geliştirme ortaklıklarının sürdürülmesi sayesinde yollarda daha fazla emniyet için daima yeni ve mutlak olarak ihtiyacı karşılayan ürünler ortaya çıkmaktadır.

TS Gesellschaft für Transport- und Sicherungssysteme mbH
Haßlinghauser Straße 156
58285 Gevelsberg, Germany
Telefon: +49 (0) 5 41 58 22-900
ts@cargocontrol.de
www.wir-sind-ladungssicherung.de

Yukarı